Oskar Matulla *
(Wien 1900-1983), signiert, betitelt u. datiert "Oskar Matulla, Grenzhaus, am 13. Sept. 1974", Öl auf Sperrholz, ca. 47,5 x 40 cm, ohne Rahmen
11.03.2024 - 10:20
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Oskar Matulla *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.03.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |