Brillantarmspange zus. ca. 0,90 ct
Gold/Weißgold 585, 85,3 gøG85 leichte gebrauchsspuren
07.12.2016 - 16:24
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 16:24 |
Prohlídka: | 02.12. - 07.12.2016 |