Ring BVLGARI "B Zero 1"
Gold 750, 1-Band an der Spirale ausgefasst mit Brillanten zus. ca. 0,50 ct, RW 50, 6,6 g, Etuiøg7
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
03.04.2024 - 10:08
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Ring BVLGARI "B Zero 1"
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.04.2024 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 12.03. - 3.04.2024 |