Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Ohne Titel, Holzschnitt in Farbe auf Velin, signiert Hammerstiel, Nr. 87 von 150 nummerierten Exemplaren, Druckstockmaße 33,3 x 25 cm, Blattmaße 44,7 x 30,5 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
raphael.achterberg@dorotheum.at
12.03.2024 - 10:08
- Dosažená cena: **
EUR 226,-
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Raphael Achterberg, MA
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 12.03.2024 - 10:08 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-