Brillantdamenring zus. ca. 0,80 ct
Gold 750, tlw. rhodiniert, RW 60+, 9,5 gøG10, unbedeutende Gebrauchsspuren
08.04.2024 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2024 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |