Brillant/Smaragd Damenring
Weißgold 585, rhodiniert, Brill. zus. ca. 1,20 ct, sog. "Karmoisierung", RW 60, 6,1 gøG6, unbedeutende Gebrauchsspuren
08.04.2024 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillant/Smaragd Damenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2024 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |