Desiderius Fangh
(Ödenburg 1876-1947 Baden bei Wien) Mautern mit dem Stift Göttweig in der Wachau, signiert: D. Fangh, betitelt: Mautern, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 11,2 x 7,8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2024 - 15:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Desiderius Fangh
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2024 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: