Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Der Fleischhauer, handsigniert: Hrdlicka, datiert: 1954, nummeriert: 22/200, Linolschnitt auf festem Velin, Plattengröße ca. 34,7 x 27,8 cm, Blattgröße ca. 65,5 x 49,7 cm, WVZ Lewin 66
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2024 - 15:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2024 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-