Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Cellule triste psychiatrique, rückseitig handsigniert: Hrdlicka, datiert: 1978, Radierung auf Velin, blattgroßer Druck ca. 24,6 x 29,2 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2024 - 15:45
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2024 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.500,-