Jean de La Grive (Delagrive)
(Sedan 1689-1757)
Barocker Stadtplan von Paris, datiert 1756, betitelt: Nieuwe Kaart der platte Grond van de Stad PARYS en derzelver Voorsteden. ... Na het origineel van M. de la Grive. Te Amsterdam by I. Tirion 1756, kolorierter Kupferstich, ca. 30,5 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) 45 x49 cm, Ruf 300
Expert: DI (FH) Markus Streib
DI (FH) Markus Streib
markus.streib@dorotheum.at
26.03.2024 - 15:19
EUR 400,- do EUR 450,-
- Vyvolávací cena:
Jean de La Grive (Delagrive)
(Sedan 1689-1757)
Expert: DI (FH) Markus Streib
DI (FH) Markus Streib
markus.streib@dorotheum.at
Aukce: | Velikonoční aukce |
Datum: | 26.03.2024 - 15:19 |
Prohlídka: | 18.03.-26.03.2024 |