6 kleine Löffel
Silber 800, Gesamtlänge ca. 15,5 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, zus. 174,7 g, monogrammiert, tlw. fleckigøs175
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
25.03.2024 - 11:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
6 kleine Löffel
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 25.03.2024 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |