Richard Damberger *
(Salzburg 1932-1990) Ohne Titel, unsigniert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 18,5 x 13,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
15.04.2024 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Richard Damberger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.04.2024 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |