Rubin Tsavoritgarnitur Melonen zus. ca. 7,50 ct
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,65 ct, best. aus: 2 Ohrstecker, Anhänger, 11,5 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
16.12.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.465,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 16.12.2016 - 16:00 |
Prohlídka: | 26.11. - 15.12.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)