Künstler 19. Jhdt.
Der stolze Großvater, undeutlich signiert L. Riedlers, datiert (1)871, Öl auf Leinwand, 85 x 110 cm, gerahmt,
08.04.2024 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.04.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |