Hans Enzinger *
(Krummnußbaum 1889-1972 Baden), Pferdewagen vor Bauernhaus, signiert "H. Enzinger, Öl auf Sperrholz, ca. 8,5 x 10,5 cm, verglast, gerahmt
08.04.2024 - 10:14
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Hans Enzinger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.04.2024 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |