Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Tolstoi", signiert Hoke, datiert 96, Farblithografie, die Nr.36/42, Blattformat 64 x 76 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2024 - 11:03
- Vyvolávací cena:
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.04.2024 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |