Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Radierung, signiert Flora, tlw. coloriert, die Nr.132/200, Plattengröße 17,5 x 23 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2024 - 11:12
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.04.2024 - 11:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: