Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Radierung, signiert Flora, tlw. coloriert, die Nr.101/200, Plattengröße 19,5 x 24,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2024 - 11:13
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.04.2024 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: