Emil Czech
(Oberlangendorf 1862-1929) Knabenbildnis, signiert E. Czech, Öl auf Leinwand, 16 x 13,5 cm, gerahmt (hinter Glas), (JP)
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
16.04.2024 - 10:03
- Vyvolávací cena:
Emil Czech
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.04.2024 - 10:03 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena: