Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Gold 750, Altschliffbrillant und Brillanten, 4,7 g, RW 47/48øg4 Pre-owned
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
16.04.2024 - 15:00
- Cena:
EUR 621,-
Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitSchmuck | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 16.04.2024 - 15:00 |