Altschliffbrillantring zus. ca. 0,50 ct
Gold 750, 2,4 g, RW 52øg2 Pre-owned
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
16.04.2024 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 442,-
- Cena:
EUR 442,-
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitSchmuck | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 16.04.2024 - 15:00 |