Peter Waldner *
(Hall in Tirol 1948 geb.) 23 Schifahrer auf der Piste, monogrammiert: P W, Acryl und Bleistift auf Holz, ca. 70 x 50 cm, verglast (Acrylglas), gerahmt (SLS) Ruf 7.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 14:49
- Dosažená cena: **
EUR 12.350,-
EUR 8.000,- do EUR 9.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 7.000,-
Peter Waldner *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 14:49 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: