Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Landschaft, signiert: Korab, datiert: (19)80, schwarze Kreide auf ockerfarbenem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 46 x 61 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 1.695,-
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Karl Korab *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-