Max Hirschenauer *
(Schärding 1885-1955) Weiblicher Akt, Öl auf festem Karton, ca. 69 x 50 cm, Fehlstelle oben rechts, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 1.820,-
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Max Hirschenauer *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: