Heinz Pinggera *
(Meran 1900 geb.) Blick auf Monaco, signiert: Heinz Pinggera, betitelt: Monte Carlo-Condamine, um 1920/30, Öl auf Leinwand, ca. 75 x 139 cm, gerahmt (SLS) Ruf 3.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:51
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Heinz Pinggera *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-