Čís. položky 258

Utagawa Toyokuni I (1796- 1825)

Onoe Kikugoro in der Rolle des Takachiyo Menoto Oihita (r) und Iwai Kumesaburo in der Rolle des Tamashimaitto musume Osai, Farbholzschnitt, signiert Toyokuni ga, kiwame Signatursiegel, beschnitten, fleckig, knitterfaltig, rechter Rand hinterlegt, guter Druck und Farben, trimmed at the edges, soiled, creased, right margin mounted on the reverse, good bleedthrough, 35x 25,4 cm

Expert: Mag. Christina Tolar Mag. Christina Tolar
+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

18.04.2024 - 16:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Asijské umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.04.2024 - 16:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04.-18.04.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.