Altschliffbrillantsolitär ca. 0,40 ct
Gold Weißgold 585, RW 56, 8,7 gøg9
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
22.04.2024 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Šperky a hodinky |
Datum: | 22.04.2024 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |