Altschliffbrillantsolitär ca. 0,45 ct
22.04.2024 - 10:20
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Weißgold 585, RW 52, 4,1 gøg4
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Šperky a hodinky |
Datum: | 22.04.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |