Josef Jungwirth
(Wien 1869-1950 Stockholm) Rosen in Glasvase, signiert J. Jungwirth., Öl auf Karton, 37 x 29 cm, gerahmt,
22.04.2024 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Josef Jungwirth
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |