Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence), "Selbstportrait und Esel", Lithographie in Farbe, Blattgröße ca. 31,5 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
22.04.2024 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: