Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), 2 Radierungen, "Jakob und Joseph", nummeriert 1709/3000, ca. 19 x 16 cm sowie "ohne Titel" nummeriert 6/100, ca. 23,5 x 16 cm, jeweils signiert "Ernst Fuchs" verglast, gerahmt u. stockfleckig
22.04.2024 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: