5 - Röhren Batterieempfänger
Bastlertype in Truhengehäuse, aufwendige Konstruktion mit interessanten Bauteilen, ungeprüft, Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
22.04.2024 - 11:16
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
5 - Röhren Batterieempfänger
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |