Altschliffdiamantsolitär ca. 0,40 ct
Weißgold 585, RW 58, 5 gøg5
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
02.05.2024 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Weißgold 585, RW 58, 5 gøg5
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.05.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 9.04. - 1.05.2024 |
Položky z jiných aukcí
- Friedrich Bernhard Marby (Hannover 1905-1984), Kerzenleuchter, um 1930
- Goldmünze 10 Mark Wilhelm II 1907
- Alois Schönn
- Brillant Farbstein Blumen Brosche