Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Mädchen und Adler, Lithographie in Farbe signiert Ernst Fuchs mit E. A. bezeichnet 28 x 23 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.11.2016 - 15:47
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.11.2016 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-