Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Naach der Ernte, Lithographie in Farbe signiert Kumpf betitelt und mit E/A bezeichnet ca. 40 x 56,5 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.12.2016 - 19:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 07.12.2016 - 19:02 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 25.11. - 07.12.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-