Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) "Grazer Hauptplatz", handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 23 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, wellig, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
21.05.2024 - 15:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 21.05.2024 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: