Turmalin Brillant Armreifen
Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,05 ct, Turmalin (Verdelit) im Tropfenschliff ca. 2 ct, Innenmaße ca. 58 x 52 mm, 25,5 g geringe Tragespurenøg25
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
08.05.2024 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Turmalin Brillant Armreifen
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |