Künstler 20. Jahrhundert
"Weiblicher stehender Akt", monogrammiert E. K., Pastelkreide, Kohle, auf Papier, Ausschnitt 60 x 40 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2024 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jahrhundert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2024 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |