Hans Pollack *
(Linz 1891-1968, Mitglied Künstlerbund "Maerz" - Linz) Blumenstrauss, Hans Pollack 1962, signiert am Bild und am Passep., Mischtechnik auf Papier, 44 x 33 cm, Passep., gerahmt, verglast
06.05.2024 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Hans Pollack *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |