Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) "An der Stadtmauer in Oberwölz", betitelt, signiert und datiert Fritz Lach 1929, Aquarell auf Papier, 31,5 x 36 cm, Passep., gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
29.05.2024 - 15:06
- Cena:
EUR 900,-
Fritz Lach
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 29.05.2024 - 15:06 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: