Radiogerät Minerva Tempo 1935/36
, Schalter für Lautsprecher in der Rückwand hinzugefügt, ungeprüft, Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
15.05.2024 - 10:45
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Hudební nástroje, historická zábavní technika a nahrávky |
Datum: | 15.05.2024 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.05. - 14.05.2024 |