Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Die Müllerin", im Stein signiert und datiert A Kubin 1924, Lithografie, Raabe Nr. 281, Blattgröße ca. 36 x 47 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 14:32
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 14:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: