Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Blick auf den Attersee", rechts unten signiert F. Glaubacker, Öl auf Karton, ca. 31 x 38 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 14:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 14:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Paar Thonet Bugholz Sessel, Nr. 14, Anfang 20. Jahrhundert
- Fritz Fröhlich *
- Konvolut Liliput H0 First Class,