Gerhard Prem*
(Sandl 1952 geb.) "Wiesenblumen", rechts unten signiert und datiert Prem 2002, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80 x 80 cm
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 14:56
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gerhard Prem*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 14:56 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |