Altschliffbrillant Diamant Farbsteinrin, Diamanten zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, Smaragde,øG15 Rubine, Saphire, RW 57, Ringkopf ca. 22 x 22 mm, 16,6 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
21.05.2024 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty & Hodinky |
Datum: | 21.05.2024 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Ukázat výsledky aukce
- Tasche,
- Georg Janowski, um 1900
- Brillantohrstecker "Flinserl"ca. 0,30 ct
- Wiener Zuckerdose,