Altschliffbrillant Ring
Gold 580, österr. Amtspunze von 1872-1922, Altschliffbrillanten zus. 0,24 ct, Steingewicht graviert, Widmungsgravur RW 52, 4,3 gøg4
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
16.05.2024 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Altschliffbrillant Ring
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 16.05.2024 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |