Čís. položky 75

Herbert Brandl ohne Titel

93 x 66, gerahmt 110 x 80, Monotypie, rückseitig signiert, 2008. Herbert Brandl gehört zu den bekanntesten österreichischen Malern der Gegenwart und gilt als Vertreter der „Neuen Wilden“. Brandl wurde 1959 in Graz geboren. Er besuchte die Hochschule für Angewandte Kunst in Wien bei Herbert Tasquil und Peter Weibel. 1985 - 1991 hat er selbst eine Gastprofessur in Wien inne, 2004 erfolgt der Ruf als Professor an die Kunstakademie in Düsseldorf. Derzeit lebt und arbeitet er in Wien. www.herbert-brandl.com

21.05.2024 - 13:25

Dosažená cena: **
EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Herbert Brandl ohne Titel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Charitativní Rotary Art Auction 2024 "Pro vzdělání blízké i vzdálené"
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.05.2024 - 13:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.