Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "St. Wolfgang", unten signiert Luigi Kasimir, Radierung in Farbe, Passepartoutausschnitt ca. 21 x 16 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 15:20
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Luigi Kasimir *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-