Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Mappe "Ein neuer Totentanz", 24 Blätter, Offsetdrucke, im Druck signiert A Kubin, Blattgröße ca. 42 x 30 cm, Mappe beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.12.2016 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: