Ludwig Ehrenhaft
(tätig in Wien 1890-1918), Bildnis eines jungen Mannes, signiert "Ehrenhaft" Öl auf Karton, ca. 51 x 35 cm, verglast, gerahmt
21.05.2024 - 10:22
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ludwig Ehrenhaft
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 21.05.2024 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |